KRC ZÜMRÜT KAHVALTI TAKIMI

KRC ZÜMRÜT KAHVALTI TAKIMI

KARACA
305,10 TL
İndirimli 305,10 TL
289,85 TL (%5.00 havale indirimi)
Kategori: PORSELEN KAHVALTI TAKIMI
Garanti Süresi: 24 Ay
Piyasa Fiyatı: 243
Fiyat: 258,56 TL + KDV
Adet:
50,85 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün stokta bulunmamaktadır.

Karaca Porselen kahvaltı takımlarımız Avrupa'nın en kaliteli hammaddeleri ve geleneksel üretim alışkanlıkları ile üretilirler. Ayrıca, Karaca Porselen kahvaltı takımları üretilirken her zaman en yüksek kalite standartları göz önüne alınmaktadır. Aynı zamanda, yemek takımlarımızın dizayn ve dekorları Avrupa’da dalında uzman tasarımcılarla onlara eşlik eden Türk desinatörlerin ortak ahenk ve sentezinden çıkan Türk insanının göz zevkine hitap edecek desenlerle süslenmektedir. Karaca Porselen kahvaltı takımlarımızda üretim aşamasında kullanılan hammadde ve sır ve dekorlama işlemlerinde kullanılan malzemeler sağlığa zarar verebilecek kadmium maddesi içermemektedir. Karaca Porselen kahvaltı takımlarını iç rahatlığıyla sofralarınızda kullanabilirsiniz.


Siz de Karaca koleksiyonuna bakmadan kahvaltı takımı almayın. Karaca Porselen Kahvaltı Takımlarında muhakkak zevkinize ve bütçenize uygun sağlıklı, kaliteli ve zarif bir model bulacağınıza inanıyoruz.

•  Porselenlerin, fırınların ısıtıcı bölümlerinde ve mikrodalga fırınlarda ısıtılmalarında bir sakınca yoktur. Ancak platin ve altın uygulamalı desenlerin mikrodalga fırınlarda kullanılması son derece sakıncalıdır. Altın ve Platinlerin mikrodalga fırınlarda elektrik arkı meydana getirmesinden dolayı mikrodalga fırınlarınız ciddi derecede zarar görebilir.

•Porselenler, derin dondurucularda da aynı güvenle kullanılabilir. Ancak dondurucudan çıkan porselenin, hemen fırına sokulması halinde, ani ısı değişikliği nedeniyle porselen kırılır. Bu nedenle porselen oda sıcaklığına geldikten sonra ısı ile temas etmelidir.

• Porselenlerin kesinlikle çıplak ateş üzerine koyulmaması gerekir. Çıplak ateşle direkt temas, porselende şok etkisi yaratır ve kırılmasına neden olur.

• Metal çatal bıçaklar, porselen yüzeylerde iz bırakabilirler. Bu izlerin oluşması normaldir ve herhangi bir zararları yoktur. Porselen sırları, yüksek sıcaklıkta pişirmede sert oluşu nedeniyle, metal paslanmaz çatal, bıçak gibi malzemelerden daha sert hale gelirler. Bu da metal aşınması ve siyah izlerin oluşumuna neden olur. Bu istenmeyen izlerin giderilmesi için, özel formüllü, yumuşak, aşındırıcı etkisi olmayan temizleyiciler kullanılabilir.

• Porselenlerinizi kireçli suyu olan bir bölgede kullanıyorsanız zamanla beyaz lekeler oluşabilir. Kullandığınız su yüksek oranda kireç içeriyorsa, takımlarınızı kireç önleyici bir deterjanla yıkayın.

•  Porselenlerinizin dekorunda altın var ise, elde yıkamanız tavsiye edilir. Bilindiği gibi altın kıymetlidir ve yapısı itibari ile de zariftir. Bu nedenle çok dikkatli kullanılmalıdır.

• Kurulanan porselenleri dolaba kaldırırken, tabak ve fincanlar, çok adette üst üste ve iç içe yerleştirilmemelidirler. Tabaklar üst üste dizilirken, aralarına ince bir kağıdın koyulmasında yarar vardır. Aksi taktirde, tabağın altındaki sırsız kenar hamur, sertliğinden dolayı sır ve dekorları zedeleyebilir.

•  Kullanılan deterjan, cam ve sır üstü dekorlar için test edilmiş olmalıdır. Yanı sıra, içerdiği alkali miktarı yüksek olmamalıdır.

• Yıkama işleminin, yemek artıkları kurumadan önce yapılmasında yarar vardır. Çünkü, kurumuş yemek artıkları daha uzun süreli ve özenli bir temizliğe ihtiyaç duyabilir ki, bu da dekorların zedelenmesine neden olabilir.

• Ürünleri amaç dışı kullanmayınız.

Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.