Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Black Lav Granit Döküm Izgara ve Ocak Tavası - Tepsisi İki Bölmeli

  • %7indirim
    580,66 TL
    541,59 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Amboss black lav granit döküm ızgara ve ocak tavası - Tepsisi iki bölmeli – lav-8194 amboss black lav iki bölmeli tava | döküm yapısı sayesinde eğilme yapmaz darbeye dayanıklıdır | 50x29 cm çapındadır | ppoa içermez kanserojen madde yoktur sağlık kodeksine tam uyumludur pratik kullanım: Black lav fırın tava ile ızgara yapabilir ,fırında kullanılıma imkan tanır,döküm yapısı sayesinde ısıyı eşit şekilde yayar böylece tavanızın bütün bölgeleri aynı oranda ısınır, özel tasarımı sayesinde ,yemeklerinizi pişirken diğer bölmede etlerinizi kurutmadan lezzetini kaybetmesini önler ve pişirme sürecini kısaltırak mutfakta zaman kazandırır. Ürün bilgisi: Ürün çapı: 50x29 cm dir . Taban kalınlığı: 4mm dir tüm amboss ürünleri ce belgelidir. Materyal: Döküm üründür ppoa ve benzeri kanserojen alerjik reaksiyon gösterecek maddeler kullanılmamıştır, sağlık kodeksine uyumludur. Tüm ocak tipleri için: özel üretim tabanı indüksiyon hariç tüm ocak tiplerine uygundur ,ayrıca ısıyı şekilde dağıtarak gözleme ve saç tavanızın eşit sürede pişmesini sağlayarak işinizi kolaylaştıracak. Ürünlerimizi uzun ömürlü kullanmak için kullanma talimatına uygun olarak kullanmanızı öneririz istenmeyen yaralanmalar olmaması için sıcak yüzeylere eldivensiz dokunmayınız. Amboss markalı ürünlerin benzerlerini amboss adıyla satış yapan yetkisiz satıcılardan ürün satın almayınız. Yetkili satıcı sorgulamasını mutlaka yapınız. not: Tüm ürünlerimiz fatura ile gönderilmektedir. Fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. * amboss garantisindedir * tüm siparişleriniz fatura edilerek kargo edilir. Faturanız ambalaj üzerindeki şeffaf cep içindedir. * kargonuzun durumunu saat 19:00 itibariyle takip edebilirsiniz. * kargo hasarlarınız ücretsiz karşılanır. Fotağraflayıp bize iletmeniz yeterli.
TESLİMAT
 
Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda hazır olması halinde, sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir, sonraki saatlerde verilen siparişler ertesi iş günü kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...