Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Burcummm Profesyonel Bıçak & Makas & Satır Bileyici

  • %15indirim
    101,40 TL
    85,97 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ev kullanıma uygundur. Büyük ve küçük bıçaklar, satır, ve makas bilemek için dört farklı biley haznesi mevcuttur. Kaliteli ve paslanmaz malzemeden üretilmiştir. El ile sıkıca tutarken kaydırmaz ve soft tutma sapına sahiptir. Üç açılı Bıçak Bileyici Üç yuvalı sistemi ile bıçaklarınızı yeniler. Birinci Elmas Yuva, İkinci V şeklinde düzeltici yuva bıçaklarınızın hasarlı ağızlarını düzeltmek ve keskinleştirmek için, Üçüncü yuva ince ayar ile tam keskinlik içindir. Dördüncü yuva makas bileylemek içindir. Kullanımı basittir. Sağ ya da Sol el ile kullanılabilir. Bıçaklarınızı sırayla yuvalara yerleştirin ve yavaşça çekin. Saniyeler içinde sonuç alacaksınız.
TESLİMAT
 
Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda hazır olması halinde, sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir, sonraki saatlerde verilen siparişler ertesi iş günü kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...