Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Hakkımızda

 2004 yılında Burcu Billuriye, açtığı ilk mağazasıyla Demirlibahçe' li müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. İlk açıldığı günden beri kaliteli ürünleri, ucuza satmayı ilke edinen Burcu Billuriye, bu anlayışı sayesinde  kısa sürede tanınmış ve semtimizin sayılı mağazaları arasına girmiştir.
   2007 yılında aramıza katılan yeni elemanlarımızla sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalıştık.
   2008 yılında yeni mağazamıza taşınarak daha rahat bir mekanda daha çok ürün çeşidini sunmaya başladık. Yeni mağazamızda Eternity, Kütahya Porselen, Karaca, Lun-Art, Braun, Philips, Korkmaz, Arzum ve daha birçok markayı da bayi konumunda satışına başladık.
   En önemli ilkemiz her zaman müşterilerimizi bir alışveriş ortamında değil misafir ortamında ağırlamaktır. Günümüz mağazalarında kaybolmaya yüz tutmuş olan samimi ortamımız ve müşterilerimizin güveni en büyük sermayemiz olmuştur.    Burcu Billuriye olarak hedefimiz her ürünün en iyisini, en güzelini bütçenize uygun bir şekilde sunabilmek, bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.
   Her zaman kaliteli hizmet anlayışını ve tüketici memnuniyetini en önemli unsur olarak kabul eden firmamız mutfak ve ev sektöründe çağın gereksinimlerini de dikkate alarak ürün yelpazesini genişletmeyi ve bu sitede değişik markalarda mutfak eşyaları ve elektrikli ev gereçlerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunmayı hedeflemektedir. Amacımız kalite ve hizmetten ödün vermeden en uygun fiyatlarla zengin ürünler sunmak ve müşterilerimizin aklına gelen ilk firma olabilmektir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...