Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Orijinal Yedek Parça

Fissler Orjinal Yedek Parça Kullanmak Şart mıdır ?

Hatırı sayılı paralar ödeyip bir Fissler Düdüklü Tencere aldınız. Herşey başta güzeldi. Ancak yıllar geçti ve düdüklü performansınız düştü.
Peki şimdi yeni bir lastik veya conta alacaksınız. Ürün orjinal mi değil mi sorusu bir kenara, acaba muadil yedek parça da aynı işi görür mü merak ediyorsunuz.

Fissler Düdüklü Tencereler 30-40 yıl kadar önce Avrupa' daki gurbetçi dostlarımız ile Türkiye' ye gelmeye başladı ise de, son 15 yıldır Yetklili Firmalar tarafından ithal edilip profesyonel şekilde satışı ve servisinin başlaması ile hızla popüler oldu ve şu an ülkemizde 1 numarada bulunuyor.

Fissler' i vazgeçilmez yapan özellklierin en başında elbette % 100 güvenli olması ve asla patlamaması gelmekte. Hızlı ve diğer düdüklüler miktarında buhar çıkarmaması nedeni ile içerdiği yemeğin vitaminve mineralini % 70 oranında daha fazla koruması da arkasından geliyor elbette.

Peki ama basit bir lastik ya da tırnak ölçüsünde bir conta için bu kadar ücret ödemeye gerçekten gerek var mı ?

Evet aynı ebatta hatta aynı renk ve yazıları bulunan birçok ürün var piyasada. Görünüşte hepsi plastikten ibaret aynı işi yapar gibi görünüyor.

Ancak LÜTFEN dikkat ediniz. 
Bu ürünler düdüklünüzün % 100 güvenliğini sağlamak için özel olarak üretilmiş, esneklikleri, dayanıklıkları, çeşitli basınç ve ısı seviyelerine göre özel olarak hesaplanmış ve tasarlanmış ürünler.

Örneğin; belirli basınç seviyesinde yırtılmayan ufak bir conta, ya da belirli sıcaklığa gelince eriyip kendini bırakmayan bir lastik faciaya sebep olabilir.
Ayrıca muadil bir contanın lastik yapısı farklı olacağından yeterli basınca ulaşmadan düdüklü tencere göstergenizi yükselteceğinden, yemeğiniz istediğiniz sürede asla pişmeyecektir. Bu gibi örnekleri çoğaltabiliriz ancak hepsi de tencerenizi bir Fissler gibi değil sıradan bir düdüklü olarak kullanmanıza neden olacaktır.

Zaten tencere kulpu, basınç valfi gibi diğer parçalar için muadil diye bir durum söz konusu değil. Olsa da bunları bahsetmeye gerek bile yoktur.

Orjinal diye satılan ancak piyasa fiyatlarından büyük ölçüde ucuz olan ürünleri de lütfen almaktan kaçının. Hiç kimse kar etmeden mal satmak istemez ve kendi üretmediği bir ürünü olduğundan çok ucuza satamaz. Orjinal ürünün bulmanın ilk kuralı bu.

Ürünlerinizi Fissler Türkiye Distrübütörü Galery Crystal firmasının yetkilendirdiği bayilerden almaya özen gösterin İkinci kuralı da budur.

Firmamızın Orjinal Yetki Belgesi Aşağıdadır. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...