Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Kst 2 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

  • 0,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim


Koronavirüsü %99,999 öldürür

Kärcher, buharlı temizlik makinelerinin virüsle mücadelede etkinliğini, bağımsız bir laboratuvarda test ettirmiştir. Sonuç: Makineler doğru kullanıldığında, koronavirüs ve influenza virüsü gibi zarflı virüslerin* %99,999’unu, yaygın ev bakterilerinin** ise %99,99’unu sert yüzeylerden yok etmektedir.

 

Mevcut durumda dezenfektanlar öncelikli olarak hastaların bakımı için kullanıldığından, buharlı temizlik makineleri hem ev ortamında hem de ticari ve endüstriyel kullanımda genel hijyenin sağlanmasına önemli bir katkıda bulunabilir.

 

Koronavirüs SARS-CoV-2 gibi zarflı virüsler yüksek sıcaklıklarla nötralize edilebilir. Virüsler veya canlı organizma olmadığından uzmanlar virüs inaktivasyonundan da bahsediyor. Zarflı virüsleri temsil eden onaylı bir test virüsü (Modified-Vaccinia-Ankara-Virus),laboratuvar ortamında sert bir yüzeye dağıtılmıştır. Daha sonra bu yüzey bir buharlı temizlik makinesi ile temizlenmiştir. Maksimum buhar basıncında ve bir noktaya 30 saniye temizlik işlemi uygulandığında virüslerin %99,999 oranına kadar temizlenebildiği kanıtlanmıştır.

 

Testler

Kärcher buharlı temizlik makinesi ile maksimum buhar seviyesinde ve 30 saniyelik alan temizliği ile koronavirüs ve influenza virüsü gibi zarflı virüslerin (Hepatit-B virüsü hariç) %99,999’unun evdeki yaygın sert yüzeylerden yok edilebildiğini göstermiştir (test mikrobu: Modified-Vaccinia-Ankara-Virus).

**Kärcher buharlı temizlik makinesi ile derinlemesine temizlendiğinde, tüm yaygın ev bakterilerinin %99,99’u yaygın sert yüzeylerden temizlenmektedir. Temizlik işlemi maksimum buhar seviyesinde ve 30 cm/s hızda yapılmalıdır (test mikrobu: Enterococcus hirae).

 

Kullanımı kolay olan KST 2 buharlı temizlik makinesinde, buhar yoğunluğunu yüzeye ve kir seviyesine göre ayarlamak için iki aşamalı buhar düzeneği bulunur. Zemin aparatı için bir park etme konumunun olmasının yanısıra cihaz üzerinde pratik bir aksesuar saklama alanı bulunması da daha uygun buhar temizliği için kullanışlı birer ayrıntıdır. Esnek zemin aparatı, mükemmel ergonomiyi garanti eder ve sabitlenen aksesuar teknolojisi sayesinde mükemmel temizleme sonuçları sağlar. Hızlı bez değiştrime sistemi sayesinde mikrofiber zemin bezi, hızlı ve kolay bir şekilde zemin aparatına takılabilir ve kir ile hiç temas etmeden yeniden çıkarılabilir. KST 2 Kärcher buharlı temizlik makinesi, tamamen kimyasallar olmadan temizler ve herhangi bir alanda kullanılabilir. Genel temizlikle, yaygın ev bakterilerinin % 99.99'unu evdeki sert yüzeylerden temizler. Çeşitli aksesuarlarla istenilen şekilde kullanıldığında, fayanslar, set üstü ocaklar, aspiratörler ve hatta en ufak boşluklar dahi hijyenik olarak temizlenir. İnatçı lekeler de güvenle çıkarılır.

 

Çok işlevli aksesuarlar:  Farklı zemin başlığı seçenekleriyle, farklı yüzeylerde her türlü temizlik görevlerini yerine getirir

El nozulu için yüksek kaliteli mikrofiberden yapılmış zemin temizleme bezi ve kılıfı:  Mükemmel temiz sonuçlar ve gelişmiş kir çıkarma için.

Tutamağın üstünde iki kademeli buhar akış kontrolü:  Buhar hacmi, yüzeye ve kire göre bireysel olarak ayarlanabilir.

 

Teknik veriler: 

Depo başına temizlik performansı (yakl.) (m²):  75

Isıtma kapasitesi (W):  1500

Azami buhar basıncı (bar):  3,2

Güç kablosu uzunluğu (m):  4

Isıtma süresi (Asgari):  6,5

Kaynama tankı kapasitesi (l):  1

Güncel tip (Ph/V/Hz):  1 / 220 - 240 / 50 - 60

Aksesuarsız ağırlık (kg):  2,9

Boyutlar (U x G x Y) (mm):  380 x 254 x 260

 

Ekipman

Çocuk emniyet kilidi

Emniyet valfi

Buhar debi ayarı, Tutamak üzerinde

Entegre baca

Zemin temizlik takımı + uzatma tüpü (2 × 0,5 m)

Aksesuar, el nozulu, detay nozulu, yuvarlak fırça (küçük)

Manuel temizlik için mikrofiber kılıf, 1 Adet

Park pozisyonu

Buhar hortumu ve Başlığı, 2 mt.

Buhar Basıncı (bar)3.2
Buhar Güç AyarıVar
Garanti Süresi (Ay)24
Güç (W)1500
Isınma Süresi (sn)360
Kullanım AlanıSert Zemin
RenkSarı
Stok KoduHBCV00004ZI88V
Su HaznesiVar
Su Tankı Kapasitesi (ml)1000
Yurt Dışı SatışYok
TESLİMAT
 
Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda hazır olması halinde, sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir, sonraki saatlerde verilen siparişler ertesi iş günü kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...