Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

3'lü Siyah Set Dik ve Sapan Soyacak & 10 cm. Tırtıklı Sivri Bıçak

  • %19indirim
    730,98 TL
    591,06 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
VictorinoxSiyah Soyacak Bıçak Seti 3'lü 1 Adet Victorinox 7.6079 soyacak 1 Adet Victorinox 7.6075 soyacak 1 Adet Victorinox 6.7733 sebze soyma bıçağı 10 cm • Bıçaklarınızı bulaşık makinasında yıkamamaya özen göstermelisiniz. • Bıçaklarınızın temizliğini, elde yıkayarak yapmalı ve kurutmalısınız. • Bıçaklarınızı yüksek sıcaklıkta, kimyasal maddelerle yıkamamaya özen göstermelisiniz. Bu durum bıçakların ağız ve sap kısmında paslanmaya, bozulmaya sebep olur. • Bıçaklarınızı amacı dışında kullanmamaya özen göstermelisiniz. Çeşitli materyalleri açmak ya da delmek için kullanmamalısınız. • Ürün iadeleri 14 gün içerisinde gerçekleştirilmelidir. Kullanılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
TESLİMAT
 
Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda hazır olması halinde, sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir, sonraki saatlerde verilen siparişler ertesi iş günü kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...