Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

İade Sürecimiz Nasıl?

Tarih: 01.08.2023 19:17
İade Sürecimiz Nasıl?
Teslim aldığım siparişleri nasıl iade edebilirim ?
Bir ürün beğendiniz ve sipariş ettiniz. Ya da almaya karar verdiniz ama bir sorun yaşarsanız iade konusunda tereddütleriniz var.
Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerde kanuni haklarınız tamamen korunmaktadır. Teslim almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.
  • Almış olduğunuz ürün kargoda hasar görmüş olabilir, ya da gözden kaçan bir üretim hatası olabilir. Bu durumda ürünü teslim aldığınız gün kontrol edip tarafımıza bildirmenizi (mümkün ise fotoğraf göndererek) rica ediyoruz. Kargosu tamamen tarafımızdan karşılanmak üzere tamamen iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ürünü teslim aldınız, hiçbir sorun yok. Ancak yine de keyfi olarak iade etmek istediniz. Sitemiz üzerinden iade talebinde bulunarak Aras Kargo ile tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Gönderim yaparken Ürünün orjinal kutusunun bozulmamış, yırtılmamış ve üzerine direk kargo bandı uygulanmamış olmasına lütfen dikkat ediniz. Mümkün ise size göndermiş olduğumuz koliye tekkrar koyarak gönderiniz. Ürünün sağlam olarak elimize ulaşmasına özen gösteriniz. Bu durumda kargo ücretleri düşülerek ödemeniz 7 gün içinde iade edilir.
  • Ürünlerin kullanılmamış olmasına lütfen dikkat ediniz.
  • Elektirikli ev aletlerinde açılmış ve çalıştırılmış ürünler kanun gereği iade alınmamaktadır.
Almak istediğiniz üründe doğru boyutu seçmek ve doğru karar vermek, siparişten önce aklınıza takılan tüm soruları gidermek en sağlılı alışveriştir. Whatsapp İletişim Hattımızdan 7/24 05336524464; ya da mesai saatleri içinde 03125622399 nolu mağaza telefonumuzdan tüm merak ettiklerinizi hiç çekinmeden bize danışmanızı tavsiye ederiz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. 
İyi alışverişler dileriz.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...