Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Victorinox Orjinal Ürün Nasıl Anlaşılır ?

Tarih: 21.10.2023 16:42
Victorinox Orjinal Ürün Nasıl Anlaşılır ?
Victorinox Marka Ürünlerin Orjinal Olup Olmadığını Anlamak Mümkün mü?
Hatırı sayılı ücretler ödeyip iyi bir ürün almak istiyorsunuz. Evet Victorinox Dünya Çapında kendini kanıtlamış bir ürün. Keskinlikleri, kalitesi tartışılmaz. Ancak piyasada her gördüğümüz ürüne güvenmeli miyiz ? Orjinal ürünleri nasıl ayırt edebiliriz ?

Tıpkı sahte bal - gerçek bal ayırımı yapmak gibi. Ürünün gerçeği ile sahtesini ayırmak ilk defa gören birinin doğru teşhis koyacağı bir durum elbette değil.
Dilden dile dolaşan bazı rivayetler var. Örneğin sapında "Victorinox" yazmalı, "Swiss Made" yazmalı gibi.

Gelelim Orjinal ürünlerin özelliklerine;

Öncelikle soyacaklarda plastik sap üzerinde beyaz renk "Victorinox" yazısı ve kırmızı amblemi bulunuyor. Bu yazının hemen aşağı tarafında soğuk baskı olarak "SWISS MADE" ibaresi iki kelime alt alta olacak şekilde büyük harflerle yazılıyor.

8 cm. küçük bıçaklarda sap kısmında bir yüzde "Victorinox" yazısı ve amblemi, diğer yüzde ise "SWISS MADE" yazıları soğuk baskı olarak halen bulunmakta. Çelik kısımda ise yine "Victorinox" yazısı ve amblemi baskı olarak var ancak bu baskı büyük bıçaklarda olduğu gibi lazer baskı olmadığından silinebiliyor.

10 ve 11 cm. büyük bıçaklarda sap kısmında bir yüzde sadece "SWISS MADE" yazısı soğuk baskı olarak bulunmakta. Ancak son üretimlerde bazı renklerde bu yazıyı göremiyoruz. Çelik kısımda ise yine "Victorinox" yazısı ve amblemi baskı olarak var.

Bu özellkleri ya da ürün barkodlarını incelemek Orjinal Ürün Teşhisi için yeterli midir ? 
Elbette Hayır. 
Sonuçta bu kadar emek verip :)) bıçakların ya da soyacakların taklitini yapmayı başaran adamlar, bunları da yapabilir diye düşünüyoruz. 

Asıl önemli olan Victorinox markasının Türkiye Ditrübütörü Eyüboğlu Firmasının Güvenilir ve Orjinal Ürün Yetki Belgesi bulunan satıcılardan ürünleri almak ve içiniz rahat bir şekilde kullanmak olacaktır.
Firmamızın Yetki Belgesi Ekte Sunulmuştur.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...