Mail Order ile Kredi Kartınıza Peşin Fiyatına... 2 Ay Taksitle Alışveriş İmkanı Başlamıştır.
250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>> 250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! <<< NEOFLAM İNİDİRİMLERİ SON GÜNLER KAÇIRMAYIN !!!! >>> <<< VICTORINOX EN UYGUN FİYATLAR ve TOPTAN SİPARİŞ İMKANI >>>

Neden Daha Hesaplı Satıyoruz ?

Tarih: 01.08.2023 19:39
Neden Daha Hesaplı Satıyoruz ?
Ürünlerimizi Diğer Pazaryerlerinden Neden Daha Uygun Fiyata Satıyoruz?
Sitemizi ziyaret etiiniz, Ürünleri beğendiniz. Ancak aklınıza bir soru takıldı. Neden daha ucuz ?
Burcu Billuriye mağazası olarak hem cadde mağazamızda yaklaşık 20 yıldır, hem de e-ticaret ortamında 17 yıldır satış yapmaktayız.
Trendyol, Hepsi Burada, Amazon ve ePTT gibi pazaryerlerinde de aktif olarak satışlarımız devam etmektedir.
Şİmdi kendi eticaret mağazamıza gelelim;
  • Kendi eticaret mağazamızda diğer pazaryerlerine ödemiş olduğumuz komsiyon bedellerini ödemiyoruz. Bu oran ürün çeşidine göre % 10 - 24 arası değişmektedir ve bayağı fiyat düşüşü sağlamaktadır.
  • Eticaret mağazamızdaki ürünlerde, Fiziki mağazamıza uygulanan elektirik, kira, raf bedeli, eleman masrafı gibi maliyet birimleri dahil edilmiyor.
  • Haftanın 7 günü ve 24 saat açık olan bir mağaza ve tüm Türkiye' da daha çok potansiyel müşteri ile çok daha adetli satış birim maliyetlerimizi çok daha aşağı çekiyor.
  • Global pazaryerlerinde bazı markalar Sabit Fiyat uygulaması uyguluyor. Kendi sitemizde daha esnek olabiliyoruz.
  • 7/24 ve Türkiye' mizin her köşesinde siz değerli müşterilerimize ulaşabilmek ve reklamımızı yapabilmek, kendimizi tanıtabilmek gibi daha değer verdiğimiz hedeflerimiz için ayrıca daha da indirim uygulamaya gayret ediyoruz.
Sizlerin de değerli siparişlerinizi bekleriz
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...